ПРОМОЦИЯ:
На гости на U2 - хотелът на Боно в Дъблин Печат Е-мейл
новини - хотели
Петък, 29 Януари 2010 15:53
bono_colin_farrell_the_edge
007_Tea_Room
U2_hotel_Bono_1
U2_hotel_Bono_2
U2_hotel_Bono_3
U2_hotel_Bono_5
U2_hotel_Bono_7
U2_hotel_Bono_8
U2_hotel_Bono_9
U2_hotel_Bono_10

The Clarence Hotel е водещ бутиков хотел в центъра на Дъблин, разположен край река Лифи. Сградата датира от 19 век, а хотелът сам по себе си е рок дестинация, благодарение на собствениците - Боно и The Edge от U2. Интериорът е семпъл и непретенциозен, с арт звучене. Съчетанието между автентично и модерно прави The Clarence отражение на съвременен Дъблин. Много от стаите са свързани с развитието на U2, като The Garden Terrace Suite, където групата е изпълнявала Beautiful Day наживо.

 

 

хотел

място: Дъблин, Ирландия

адрес: 6-8 Wellington Quay, Dublin 2

контакт: www.theclarence.ie

фотография: The Clarence

 

photos courtesy shot7.com


Share
 
More articles :

» Авантюрата Boundary Hotel

Boundary, новият проект на Терънс Конран в Източен Лондон, е отворен...

» Хотел Leon's Place - като императорите

Рим – една митична империя, но и съвсем реален град в 21 в. Как да...

» Робърт де Ниро дава уроци с хотел в Манхатън

От кого можем да очакваме да преподаде първокласен урок по...

» Бутиков хотел Studio във Велико Търново

Модата на бутиковите хотели стигна вече и до България. В...

» Истината за Гражданинa М

След летището в Амстердам, веригата CitizenM (или „Гражданинът М”)...




"Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови материали, публикувани в сайта, са собственост на "Дом Медиа" ООД, освен ако изрично не е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на "Дом Медиа" ООД, посочване на източника и добавяне на линк към www.thehome.eu."

думата има:

Банер

Дневен коментар:

Природното бедствие, което помете Мадейра, е типичен пример за това какво може да се случи, когато строителството е за сметка на околната среда и мерките за безопасност. Треперете "Златни пясъци"! По думите на Йордан Йорданов, управител на "Геозащита" Варна, през последните няколко месеца движението на свлачището "Трифон Зарезан" между Варна и Златни пясъци дори не се следи, тъй като мрежата за наблюдение е разрушена от самото движение. Похвално.

Евгений Милов


Facebookfans


harison-ford
Не съм първият мъж, който на 60 иска да промени живота си. Нито ще съм последният. Просто другите могат да го направят анонимно.

Харисън Форд


Банер

разгледай on-line

 
DA Article Expo Module
 
Банер
©домът - портал за архитектура, дизайн, интериор, мебели, иновации; All Rights Reserved. Design by ahadesign 2010